Výsledky výstav

 

2008:

 

13.12. Šampión Šampiónov 2008

rozhodcovia: Zdenka Jílková (CZ), Horst Kliebenstein (D), Štefan Šinko (SLO)

A.J. First Great Bohemia - výber z predkola, postup do súťaže z 15 psov (celkom postúpilo 5 jedincov)    

- postup až do 4 - finále

 - Víťaz 9.skupiny FCI

zdroj magazín KYNOLOGICKÁ REVUE

 

7.12. MVP Wels (A) - rozhodca: Hans W. Müller (CH)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, Víťaz mladých, Junioršampión Rakúska (foto)

Aida D´Argent Surprise de Moravie - V1, CACA, CACIB, BOS, rakúsky šampión (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CACA, CACIB, BOS (foto)

A.J. First Great Bohemia

Aida + Babou D´Argent Surprise de Moravie

Aida D´Argent Surprise de Moravie

 

6.12. MVP Wels (A) - rozhodca: Gerda Bolter (A)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, Víťaz mladých (foto)

Aida D´Argent Surprise de Moravie - V1, CACA, CACIB, BOS (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CACA, CACIB, BOB (foto)

A.J. First Great Bohemia A.J. First Great Bohemia

Aida D´Argent Surprise de Moravie

Babou D´Argent Surprise de Moravie

 

29.11. OVP Praha (CZ) - rozhodca: Bertold Peterburs (D)

A.J. First Great Bohemia - V1, KCH, Klubový šampión Kpachp, 3.najlepší toy pes

 

15.11.SV Praha (ČR) - rozhodca: Georg Walter (D)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC, ČKŠ, Víťaz špeciálnej výstavy

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, ČŠŠ, Víťaz špeciálnej výstavy

 

2.11.MVP Nitra (SK) - rozhodca: Linda Voláriková (SK)

A.J. First Great Bohemia: V1, CAC, CACIB, BOB

 

1.11. SVP Nitra (SK) - rozhodca: Csilla Aradi (H)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAJC, Víťaz mladých (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC

Dieťa a pes: Martin Krupa (7.r) + Elton Black Mi-Ja-Box 1.miesto

 

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAJC, Víťaz mladých

 

25.10. OVP Třebechovice pod Orebem (CZ) - rozhodca: Olga Dolejšová (CZ)

A.J. First Great Bohemia - V1, ČŠŠ, Najlepší toy pes výstavy

 

19.10. NVP Brno (CZ) - rozhodca : Ing. Lucia Sládeková (SK)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC

 

5.10. European Dog Show - Budapest  (H) - rozhodca: Aradi Csilla (H), Claire Eveline Coxall (GB)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, Európsky víťaz mladých

A.J. First Great Bohemia - V4

 

28.9. MVP Wroclav (PL) - rozhodca: Janusz Opara (PL)

Audi TT in Black Great Bohemia - V1, CWC, CACIB, BOB

 

28.9. MVP Tulln (A)  - rozhodca: Dr. Gertraude Kronik (A)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, víťaz mladých

A.J. First Great Bohemia - V1, CACA, r. CACIB

 

27.9.Jubilejní výstava ÖCP Tulln (A) - rozhodca: Dr. Milijove Urosevic (SCG)

Blue Diamond Surpsrise de Moravie - V1, víťaz mladých, najlepší mladý pes, najlepší stredný pes

A.J. First Great Bohemia -V2, r.CACA

 

31.8. MVP Mladá Boleslav (CZ) - rozhodca: Valerio Nattaleti (I)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB (foto)

 

17.8. MVP Bratislava (SK) - rozhodca : Ing. Lucia Sládeková (SK)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAJC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOS

 

16.8. MVP Bratislava (SK) - rozhodca: MVDr. Edita Králová (SK)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAJC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOS (foto)

 

26.7. OVP PRAHA (CZ) - rozhodca: Zdenka Jílková (CZ)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, ČMŠ

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, ČMŠ

A.J. First Great Bohemia - V1, ČŠŠ, najlepší toy pes

Babou D´Argent + Blue Diamond - najlepší chovateľský pár

 

20.7. MVP OBERWART (A) - rozhodca: Inge Eberstaller (A)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOS (foto)

BOS A.J. First Great Bohemia & BOB Sara Szemrowicki Dworek

 

19.7. MVP SZOMBATHELY (H) - rozhodca: István Csik (H)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOS

 

13.7. NVP KOŠICE (SK) - rozhodca: Zsuzsanna Petik (H)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, BOB

 

29.6. MVP BRNO (CZ) - rozhodca Gyula Sárkozy (H)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAJC, BOB (foto)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, CAJC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOS (foto)

Blue Diamond Surprise de Moravie

A.J. First Great Bohemia

 

28.6. OVP Brno (CZ) - rozhodca: Gyula Sárkozy (H)

 Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, ČMŠ, Najlepší pes triedy mladých (foto)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, CAJC, ČMŠ (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, ČŠŠ, Najlepší toy pes (foto)

Blue Diamond + Babou D´Argent  surprise de Moravie - najlepší chovateľský pár (foto)

Surprise de Moravie - najlepšia chovateľská skupina (foto)

Blue Diamond Surprise de Moravie

Babou D´Argent Surprise de Moravie 

A.J. First Great Bohemia

Blue Diamond + Babou D´Argent  surprise de Moravie - najlepší chovateľský pár

Surprise de Moravie - najlepšia chovateľská skupina

 

14.6. KV Kolesa u Přelouče (CZ) - rozhodca: Bruno Nodali (I)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CACJ, ČMŠ, Najlepší mladý stredný pes (foto)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, CAJC, ČMŠ (foto)

Audi TT  in BlackGreat Bohemia - V1, CAC, ČKŠ, Klubový víťaz (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, ČKŠ  (foto)

A.J. First + Audi TT in Black Great Bohemia - najlepší chovateľský pár (foto)

 

Babou D´Argent Surprise de Moravie

Audi TT  in BlackGreat Bohemia

A.J. First Great Bohemia

A.J. First + Audi TT in Black Great Bohemia - najlepší chovateľský pár

 

8.6.MVP Nitra (SK) - rozhodca: Laurent Pichard (CH)

Busy Bee Prague Haley - VN1 (foto)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2008

A.J. First Great Bohemia: V1, CAC, CACIB, BOB, Grand Prix Slovakia Winner 2008 (foto)

 

Dieťa a pes: Martin Krupa + Elton Black Mi-Ja- Box

 

7.6. KV Nitra (SK) - rozhodca: Dr. Francesco Cochetti (I)

Busy Bee Prague Haley - VN1 (foto)

Little Lucien Naky - V1, CAC (foto)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, Klubový víťaz (foto)

 

 

Záverečné súťaže:

Dieťa a pes: Martin Krupa (7r.) + Elton Black Mi-Ja-Box 1. miesto

 

 

Vyhodnotenie súťaže o najúspešnejšieho pudla SKCHP:

A.J. First Great Bohemia - 1. miesto

 

6.6. NVP Senec (SK) - rozhodca: Linda Voláriková (SK)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAJC, Slovenský šampión krásy mladých

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, BOB (foto)

 

25.5. MVP Litoměřice (CZ) - rozhodca: J. Brockmann (D)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAJC

Babou d´Argent Surprise de Moravie - V1, CAJC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB - Grandšampión ČR, (foto)

 

24.5. OKV Kačina (CZ) - rozhodca: Ing. Ján Drábek (CZ)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, ČMŠ (foto)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, ČMŠ (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, ČŠŠ, Najlepší toy pes výstavy (foto)

Surprise de Moravie - Najlepšia chovateľská skupina (foto)

 

 

18.5. MVP Bratislava (SK) - rozhodca: Olga Dolejšová (CZ)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAJC (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB - Grand šampión SR 

 

17.5. MVP Bratislava (SK) - rozhodca: Pogessi Manola Ametoli (I)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAJC, nominácia na CRUFT (foto)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, CAJC, nominácia na CRUFT (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB, nominácia na CRUFT- Interšampión, (foto)

 

20.4.MVP České Budejovice (CZ) - RNDr. Jaroslava Ovesná (CZ)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC. r. CACIB

 

 

19.4. OVP Chlumec (CZ) - rozhodca: Hana Krejčová (CZ)

Blue Diamond Surprise de Moravie - VN1, ČDŠ, Najlepší pes triedy dorastu, Dorast šampión KCHP (foto)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - VN1, ČDŠ, Dorast šampión KCHP

A.J. First Great Bohemia - V1, ČŠŠ, najlepší toy pes výstavy, Šampión KCHP (foto)

 

13.4. NVP OSTRAVA (CZ)- rozhodca: Adam Ostrowski (PL)

Blue Diamond Surprise de Moravie - VN1

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, Národný víťaz, BOS (foto)

 

12.4. OVP Ostrava (CZ) - rozhodca: Adam Ostrowski

Blue Diamond Surprise de Moravie - VN1, DKCH, Najlepší dorast pes (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, KCH, Najlepší toy pes, najlepší pes výstavy 2. miesto (foto)

 

30.3. NVP NITRA (SK) - rozhodca: Dr. Miroslav Guniš

Little Lucien Naky - V1, CAC, Slovenský šampión krásy

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, BOB, užší výber v záverečných súťažiach (foto)

Elton Black Mi-Ja-Box + Martin Krupa (6 rokov) - 2. miesto dieťa a pes (foto)

 

Naši nádejní vystavovatelia - Martin a Lenka Krupoví

 

22.3. OVP TYMÁKOV (CZ) - rozhodca: Ing. Alena Košťálová (CZ)

Blue Diamond Surprise de Moravie - VN 1, ČDŠ, Najlepší pes dorastu (foto)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - VN1, ČDŠ

A.J. First Great Bohemia - V1, ČŠŠ, Najlepší toy pes (foto)

 

10.2.MVP BRNO (CZ) - rozhodca: Janusz Opara (PL)

Blue Diamond Surprise de Moravie - VN1 (foto)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - VN1 (foto)

Audi TT in Black Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB - sestra A.J. (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, český šampión (foto)

Blue Diamond Surprise de Moravie

Babou D´Argent Surprise de Moravie

Audi TT in Black Great Bohemia

A.J. First Great Bohemia

A.J. First so sestrou Audi TT in Black

 

Blue Diamond so sestrou Babou D´Argent

 

9.2. OVP BRNO (CZ) - rozhodca: Krystyna Opara (PL)

Blue Diamond Surprise de Moravie - VN1, ČDŠ (foto)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - VN1

chov. stanica Surprise de Moravie - 1. miesto chovateľská skupina (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, ČŠK, klubový šampión, najlepší toy pes výstavy, najlepší pes výstavy (foto)

Blue Diamond Surprise de Moravie

A.J. First Great Bohemia

chov. stanica Surprise de Moravie

 

26.1. MVP Trenčín (SK) - rozhodca: Linda Voláriková (SK):

Busy Bee Prague Haley - VN1

Blue Diamond Surprise de Moravie - VN1

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB, Šampión Slovenska (foto)