Výsledky výstav

 

A.J. First Great Bohemia získal počas svojej 3-ročnej výstavnej kariéry 28x CACIB a 26x BOB!!!

 

2012

 

15. 7. MVP Obervart(A) - rozhdca: Hana Ahrens (A)

 Falco Golden Modrý Obláček -V1,CAC,CACIB,BOB, rakúsky šampion

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1,CAC,CACIB,BOB, rakúsky šampion

 

 

 

2011

 

18.11. MVP Nitra (SK) - rozhodca : Dr. Miroslav Guniš (SK)

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, CACIB, BOB

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

Theila Elegance splnila podmienku na udelenie titulu interšampion

 

27.8. KV Kolesa u Přelouče(CZ) - rozhodca: Beata Matlawska (PL)

A.J. First Great Bohemia - 2. miesto v čestnej triede

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, ČŠŠ, 4. miesto Najlepší toy pudel výstavy z 15 pudlov

A.J. First + Theila Elegance - 2. miesto Najlepší pár psov výstavy

 

25.6. KV Brno(CZ) - rozhodca: Tina Taulos (FI)

A.J. First Great Bohemia - 3.miesto v čestnej triede

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, ČŠŠ, Najlepšia toy fena výstavy

A.J. First + Theila Elegance - 1. miesto Najlepší pár psov výstavy 

 

5.6. MVP Nitra(SK) - rozhodca: MVDr. Edita Králová (SK)

Theila Elegance Mar-Len Kandík -V1,CAC,r.CACIB

A.J.First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

 

4.6.MVP Nitra(SK) - rozhodca:Lisbeth Mach(CH)

Theila Elegance Mar-Len Kandík -V1,CAC,CACIB,BOB,VÍŤAZ GRAND PRIX SLOVAKIA 2011

A.J.First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

 

3.6.CVP Senec(SK) - rozhodca: Kremser Brigita (SLO)

Theila Elegance Mar-Len Kandík -V1,CAC,BOB

A.J.First Great Bohemia - V1, 3.miesto v záverečných súťažiach Najkrajší jedinec triedy čestnej (rozhodca:Studeník Petr,CZ)

 

29.5.Oblastná výstava psov Sereď - rozhodca: Dr.Miroslav Guniš (SK)

Theila Elegance Mar-Len Kandík -V1

A.J.First Great Bohemia - V1, Oblastný víťaz

A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík - 1.miesto Najkrajší pár psov výstavy zo 4 párov (rozhodca:Albín Luknár,SK)

 

15.5.MVP Bratislava(SK) - rozhodca:Chan Weng Woh (MAL)

Falco Golden Modrý Obláček -V1,CAC,CACIB,BOB

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V2,r.CAC

A.J.First Great Bohemia - V1, 1.miesto v záverečných súťažiach Najkrajší jedinec triedy čestnej (rozhodca:Kubaľa Jaroslav,SK)

A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík - 1.miesto Najkrajší pár psov výstavy z 22 párov (rozhodca:Matakovič Bojan,CRO)

Falco Golden Modrý Obláček -V1,CAC,CACIB,BOB Falco Golden Modrý Obláček -V1,CAC,CACIB,BOB

A.J.First Great Bohemia - V1, 1.miesto v záverečných súťažiach Najkrajší jedinec triedy čestnej (rozhodca:Kubaľa Jaroslav,SK)

A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík - 1.miesto Najkrajší pár psov výstavy z 22 párov (rozhodca:Matakovič Bojan,CRO) A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík - 1.miesto Najkrajší pár psov výstavy z 22 párov (rozhodca:Matakovič Bojan,CRO)


 

14.5.MVP Bratislava (SK) - rozhodca:Beradze Luza (GE)

Falco Golden Modrý Obláček -V1,CAC,CACIB,BOB,Cruft´s qualifikation

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V2,r.CAC

A.J.First Great Bohemia - V1, 1.miesto v záverečných súťažiach Najkrajší jedinec triedy čestnej (rozhodca:Matakovič Bojan,CRO)
A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík - 3.miesto Najkrajší pár psov výstavy z 22 párov (rozhodca:Beradze Luza, GE)

Falco Golden Modrý Obláček -V1,CAC,CACIB,BOB,Cruft´s qualifikation Falco Golden Modrý Obláček -V1,CAC,CACIB,BOB,Cruft´s qualifikation

A.J.First Great Bohemia - V1, 1.miesto v záverečných súťažiach Najkrajší jedinec triedy čestnej (rozhodca:Matakovič Bojan,CRO)

A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík - 3.miesto Najkrajší pár psov výstavy z 22 párov (rozhodca:Beradze Luza, GE)
 

20.3.NVP Nitra(SK) - rozhodca: Leoš Jančík (CZ)

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAC,BOB

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, BOB

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAC,BOB Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, BOB

 

5.3. Šampión šampionov SR 2010: rozhodca: Dr.Miroslav Guniš (SK), Zdenka Jílková(CZ)

Falco Golden Modrý Obláček - 2xCAC, Victory Junior Winner, Best of King Junior, Slovenský šampión

Theila Elegance Mar-Len.Kandík - 2xCAC,Victory Winner, Best of Queen, VICTORY WINNER FINAL ŠAMPIÓN ŠAMPIÓNOV BRATISLAVA 2011

 

27.2MVP Graz (A) - rozhodca: Zeljka Zidar-Fon (SI)

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAC, CACIB, BOB

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, CACIB, BOB

 

6.2.MVP Brno (CZ) - rozhodca: Roberto Schill (RO)

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, CACIB, Český šampion

 

5.2.MVP Brno (CZ) - rozhodca:Dominikan Shalata (UA)

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, CACIB

 

22.1.MVP Trenčín (SK) - rozhodca: Zdenka Jílková (CZ)

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, r.CACIB = CACIB, Slovenský šampión

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAC, CACIB, BOB

A.J. First Great Bohemia - V1 v čestnej triede, postup do užšieho výberu v záverečkách

Theila Elegance + A.J. First - 3.miesto najlepší pár výstavy

 Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAC, CACIB, BOB Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAC, CACIB, BOB

 

8.1.OKV Brno(CZ) - rozhodca: Dr. Miroslav Guniš (SK)

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, ČKŠ

A.J. First Great Bohemia - V1, Najlepší pes triedy čestnej, Najlepší čierny pudel výstavy

Theila Elegance + A.J. First - Najlepší pár výstavy

 

 

2010

 

4.12. MVP Wels (A) - rozhodca: Eisner Uschi (A)

Falco Golden Modrý Obláček - V1,CAC

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, r.CACIB

 

4.12. MVP Wels (A) - rozhodca:Kirschbichler Heidi (A)

Falco Golden Modrý Obláček - V1,CAC, r.CACIB

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC

 

28.11. MVP Vrtojba(SLO) - rozhodca: Walter Jungblut (D)

Falco Golden Modrý Obláček - V1,CAC, CACIB, BOB 

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, r.CACIB

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB

 

27.11. MVP Vrtojba (SLO) - rozhodca: Roberto Schill (ROM)

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, r.CACIB

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB

 

19.11. MVP Nitra (SK) - rozhodca: Gyula Sarkozy (H)

Falco Golden Modrý Obláček - V1,CAC, r.CACIB

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, r.CACIB

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

A.J.First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík - 2. miesto Najlepší pár výstavy v záverečných súťažiach z 20 párov

(Petko Csaba - H)

Falco Golden Modrý Obláček - V1,CAC, r.CACIB

 

18.11. MVP Nitra (SK) - rozhodca : Dr. Miroslav Guniš (SK)

Falco Golden Modrý Obláček - V1,CAC, r.CACIB

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, CACIB, BOB

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

A.J.First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík - 1. miesto Najlepší pár výstavy v záverečných súťažiach z 22 párov (Szabo Sandor - H)

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, CACIB, BOB Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC, CACIB, BOB

A.J.First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík - 1. miesto Najlepší pár výstavy v záverečných súťažiach z 22 párov (Szabo Sandor - H) A.J.First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len Kandík - 1. miesto Najlepší pár výstavy v záverečných súťažiach z 22 párov (Szabo Sandor - H)

 

13.11. JKP (CZ) - rozhodca: Lisbeth Mach (CH), Tamas Jakkel (H)

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAJC, ČMŠ

Theila Elegance Mar-Len Kandík - V1, CAC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, ČKŠ, Najlpeší toy pes výstavy

A.J. First + Theila Elegance - Najlepší pár výstavy

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, ČKŠ, Najlpeší toy pes výstavy

A.J. First + Theila Elegance - Najlepší pár výstavy

A.J. First Great Bohemia

 

23.10. KV Praha (CZ) - rozhodca: Ute Eberhard (D), Daniela Risdan (SLO)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAC, KCH, Klubový víťaz, Najlepšia toy fena, 2. miesto Najlepšia fena výstavy

A.J. First Great Bohemia - V1, MKCH, Najlepší pes triedy čestnej

A.J. First + Theila Elegance - Najlepší pár psov

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAC, KCH, Klubový víťaz, Najlepšia toy fena

Theila Elegance Mar-Len-Kandík -  2. miesto Najlepšia fena výstavy

A.J. First Great Bohemia - V1, MKCH, Najlepší pes triedy čestnej A.J. First + Theila Elegance - Najlepší pár psov

 

10.10. MVP České Budejovice (CZ)  - rozhodca: Lorena Merati (I)

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAJC

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V2, r. CAC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC

 

9.10. OVP České Budejovice (CZ) - rozhodca: Lorena Merati (I)

Falco Golden Modrý Obláček - V1, ČMŠ, Najlepší  mladý trpasličí pes výstavy

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V2

A.J. First Great Bohemia - Najlepší pes triedy čestnej

A.J. First + Theila Elegance - najlepší pár výstavy

Falco Golden Modrý Obláček - V1, ČMŠ, Najlepší  mladý trpasličí pes výstavy

A.J. First Great Bohemia - Najlepší pes triedy čestnej A.J. First + Theila Elegance - najlepší pár výstavy

 

26.9. NVP Brno (CZ) - rozhodca: Beata Matlawska (PL)

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAJC, Junior BOB, BOB, 2. miesto Junior handling s Klárou Welterovou

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, Národný víťaz

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAJC, Junior BOB, BOB, 2. miesto Junior handling s Klárou Welterovou Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAJC, Junior BOB, BOB, 2. miesto Junior handling s Klárou Welterovou

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAC A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, Národný víťaz

Theila Elegance Mar-Len-Kandík a A.J. First Great Bohemia

 

22.8. MVP Bratislava (SK) - rozhodca: Joanchicot Christian (F)

Odeta  Blanche Princess z Anacapri - VN1

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAJC

Theila Elegance Mar- Len-Kandík - V1, CAC

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAJC

Theila Elegance Mar- Len-Kandík - V1, CAC

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

 

21.8. MVP Bratislava (SK) - rozhodca: Dušan Paunovič (SRB)

Odeta  Blanche Princess z Anacapri - VN1

Theila Elegance Mar- Len-Kandík - V1, CAC, r. CACIB

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

Theila Elegance Mar- Len-Kandík + A.J. First Great Bohemia - 3. miesto najkrajší pár psov výstavy

Odeta  Blanche Princess z Anacapri - VN1 Theila Elegance Mar- Len-Kandík - V1, CAC, r. CACIB

Theila Elegance Mar- Len-Kandík + A.J. First Great Bohemia - 3. miesto najkrajší pár psov výstavy

 

24.7. KVP Brno - Žebětín (ČR) - rozhodca: Polgár Andraš (SK)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, Víťaz triedy

A.J. First Great Bohemia - V1, Víťaz triedy, Krajský víťaz, v záverečných súťažiach postup do uzšieho výberu

A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len- Kandík . 2. miesto najlepší pár psov výstavy

 

17.7. OKV Kolesa u Přelouče (ČR) - rozhodca: Zdenka Jílková (ČR)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, ČMŠ, 2. miesto najlepšia toy mladá fena

Odeta Princess Blanche z Anacapri - VN1, 2.miesto naj.šteniatko fena výstavy

A.J. First Great Bohemia - 3. miesto v triede čestnej

A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len- Kandík - najlepší pár psov výstavy (foto)

A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len- Kandík - najlepší pár psov výstavy

 

19.6. OKV Brno (ČR) - rozhodca: Linda Voláriková (SK)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, ČMŠ, Najlepšia toy mladá fena výstavy, Mladý šampión KCHP (foto)

A.J. First Great Bohemia - najlepší pes triedy čestnej (foto)

A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len- Kandík - najlepší pár psov výstavy (foto)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, ČMŠ, Najlepšia toy mladá fena výstavy, Mladý šampión KCHP 

A.J. First Great Bohemia - najlepší pes triedy čestnej A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len- Kandík - najlepší pár psov výstavy

 

6.6. MVP Nitra (SK) - rozhodca: V.D. Berg Hans (NL)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAJC, BOB, postup do užšieho výberu  (5 jedincov ) Najlepší Junior výstavy

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len-Kandík - 3. miesto Najlepší pár výstavy

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAJC, BOB, postup do užšieho výberu  (5 jedincov ) Najlepší Junior výstavy A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len-Kandík - 3. miesto Najlepší pár výstavy

 

5.6. JKVP Nitra (SK) - rozhodca: Jean Francois Vanaken (BE)

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAC, Jubilejný Primus Junior, Najlepší apricot  výstavy, Slovenský šampion krásy mladých

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAJC,Jubilejný Primus Junior

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, Jubilejný klubový víťaz, Najlepší toy pes

A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len-Kandík  - najlepší pár výstavy

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAC, Jubilejný Primus Junior, Najlepší apricot  výstavy, Slovenský šampion krásy mladých A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len-Kandík  - najlepší pár výstavy

 

4.6. CVP SENEC (SK) - rozhodca: MVDr. Edita Králová (SK)

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAJC, BOB

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAJC, BOB, 2.miesto Najkrajšia mladá fenka výstavy

A.J. First Great Bohemia - V1, 3.miesto Najkrajší jedinec triedy čestnej 

A.J. First Great Bohemia + Theila Elegance Mar-Len-Kandík - užší výber v záverečkách o najkrajší pár psov

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAJC, BOB, 2.miesto Najkrajšia mladá fenka výstavy Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAJC, BOB

A.J. First Great Bohemia - V1, 3.miesto Najkrajší jedinec triedy čestnej 

 

Naša zbierka za 3 dni :-))

 

16.5. MVP Bratislava (SK) - rozhodca: Štefan Šinko (SLO)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAJC,Víťaz mladých Stredo-východoeurópskej výstavy

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

Theila Elegance Mar-Len-Kandík Theila Elegance Mar-Len-Kandík

 

15.5. MVP Bratislava (SK) - rozhodca: Harry Vella (MT)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAJC, BOB, Cruft´s Qualification, Slovenský šampion krásy mladých

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej

Falco Golden Modrý Obláček - V1, CAJC

 

1.5. KV Praha (CZ) - rozhodca: Enrique Filipini (ARG)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, ČMŠ, CAC, Najlepšia mladá toy fena výstavy

A.J. First Great Bohemia - 2. miesto v triede čestnej

Theila Elegance Mar-Len-Kandík + A.J. First Great Bohemia - najlepší pár výstavy

 

11.4. NV Ostrava (CZ) - rozhodca: Tatiana Novotná (CZ)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAJC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, Národný víťaz 

 

10.4. OKV Ostrava (CZ) - rozhodca: Beata Matlawska (PL)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, ČMŠ, Najlepšia toy mladá fenka výstavy

A.J. First Great Bohemia - V1, Najlepší pes triedy čestnej

A.J. First + Theila Elegance - Najlepší pár výstavy

 

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, ČMŠ, Najlepšia toy mladá fenka výstavy A.J. First Great Bohemia - V1, Najlepší pes triedy čestnej

A.J. First + Theila Elegance - Najlepší pár výstavy

 

28.3. NVP Nitra (SK) - rozhodca: Linda Voláriková (SK)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAJC, 3. miesto Najkrajšia mladá sučka výstavy - rozhodca: Bauchal Gianfranco (I)

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej, 3.miesto v záverečných súťažiach v triede čestnej - rozhodca:Mravík Jozef (SK)

Falco Golden Modrý Obláček - VN1, postup do užšieho výberu v záverečných súťažiach - rozhodca: Piskay Vladimír

A.J. First + Theila Elegance - 2. miesto najkrajší pár psov v záverečných súťažiach

 

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAJC Theila Elegance Mar-Len-Kandík - 3. miesto Najkrajšia mladá sučka výstavy - rozhodca: Bauchal Gianfranco (I)

A.J. First Great Bohemia - V1 v triede čestnej, 3.miesto v záverečných súťažiach v triede čestnej - rozhodca:Mravík Jozef (SK)

 

Falco Golden Modrý Obláček - VN1, postup do užšieho výberu v záverečných súťažiach - rozhodca: Piskay Vladimír Falco Golden Modrý Obláček - VN1, postup do užšieho výberu v záverečných súťažiach - rozhodca: Piskay Vladimír

A.J. First + Theila Elegance - 2. miesto najkrajší pár psov v záverečných súťažiach A.J. First + Theila Elegance - 2. miesto najkrajší pár psov v záverečných súťažiach

 

7.2.MVP Brno (ČR) - rozhodca: Dusan Paunovic (SRB)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V2

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC

 

6.2.MVP Brno (ČR) - rozhodca: Klein Jean-Claude (F)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - V1, CAJC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC

 

23.1. MVP Trenčín (SK) - rozhodca: Dr. Miroslav Guniš (SK)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, CAC

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC, Slovenský šampión  (foto)

Falco Golden Modrý Obláček - veľmi nádejný 1  (foto)

Theila Elegence Mar-Len-Kandík - V1, CAJC  (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, 2. miesto v čestnej triede v záverečných súťažiach  (foto)

 

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC, Slovenský šampión

Falco Golden Modrý Obláček - veľmi nádejný 1 Falco Golden Modrý Obláček - veľmi nádejný 1 

Theila Elegence Mar-Len-Kandík - V1, CAJC Theila Elegence Mar-Len-Kandík - V1, CAJC

A.J. First Great Bohemia - V1, 2. miesto v čestnej triede v záverečných súťažiach A.J. First Great Bohemia - V1, 2. miesto v čestnej triede v záverečných súťažiach

 

rok 2009

rok 2008

rok 2007

rok 2006