Výsledky výstav

 

2009:

 

6.12.MNP Nitra (SK) - rozhodca: Vladimír Javorčík (SK)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN1 (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB (foto)

 

 

5.12. MVP Nitra (SK) - rozhodca: István Csík (H) 

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN1

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB  (foto)

 

7.11.2009 OKV Praha (CZ) - rozhodca: Ute Eberhard, D

A.J. First Great Bohemia - V1, Víťaz triedy čestnej, Čestný šampión KChP (foto)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN1, Dorast šampión KChP

 

25.10.2009 MVP České Budejovice (CZ) - rozhodca: Željko Gajič (SLO)

Blue Diamond Surprise de Moravie -V1, CAC, resCACIB Grand Champion CZ

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, resCACIB

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN1

 

24.10.2009 OKV České Budejovice (CZ) - rozhodca: Željko Gajič (SLO)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, ČŠŠ

A.J. First Great Bohemia - 3.miesto čestná trieda

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN1 (foto)

 

18.10.2009 NVP Brno, CZ - rozhodca: Carlos Fernandez Renau, ESP

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN1

 

11.10. WDS Bratislava (SK) - rozhodca: Anatolij Zhuk (BLR), Chan Weng Woh (MYR)

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, CAC

Blue Diamond Surprise de Moravie - V2, r. CAC

A.J. First Great Bohemia - V3

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, CAC

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, CAC

 

10.10. Rec Show Bratislava (SK) - rozhodca: Roger Barenne (F), Jo Schepers (NL)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V2, r. CAC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN1, Najlepšie šteniatko-fenka výstavy - 2.miesto

     Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN1, Najlepšie šteniatko-fenka výstavy - 2.miesto Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN1, Najlepšie šteniatko-fenka výstavy - 2.miesto

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC

foto: Ana Visnjic

 

20.9. OKV Třebechovice pod Orebem (CZ) - rozhodca: Beata Matlawska (PL)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, ČŠŠ

A.J. First Great Bohemia - Najlepší pes triedy čestnej (foto)

Theila Elegenace Mar-Len-Kandík - VN1, najlepšia fena triedy šteniat (foto)

Blue Diamond + Babou D´Argent Surprise de Moravie - najlepší chovateľský pár (foto)

Surprise de Moravie - najlepšia chovateľská skupina

Theila Elegenace Mar-Len-Kandík - VN1, najlepšia fena triedy šteniat

A.J. First Great Bohemia - Najlepší pes triedy čestnej

Blue Diamond + Babou D´Argent Surprise de Moravie - najlepší chovateľský pár

 

31.8. MVP Mladá Boleslav (CZ) - rozhodca: Anatolij Zhuk (BLR)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, r.CACIB

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN1

 

30.8. OKV Praha (CZ) - rozhodca: Anatolij Zhuk (BLR)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, ČŠŠ

A.J. First Great Bohemia - V1, ČŠŠ

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN1

 

23.8. MVP Wels (A) - rozhodca:Hans Van Den Berg (NL)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC

 

22.8. MVP Wels (A) - rozhodca: Libuše Ubrová (CZ)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC, r. CACIB

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, r. CACIB

 

21.8. MVP Wels (A) - rozhodca: Heidi Kirschbichler (A)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC, r. CACIB

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, Šampión Rakúska

 

16.8. MVP Bratislava (SK) - Dr. Miroslav Guniš (SK)

Theila Elegance Mar-Len- Kandík - VN

 

15.8. MVP Bratislava (SK) - Linda Voláriková (SK)

Theila Elegance Mar-Len-Kandík - VN, užší výber v záverečných súťažiach o najkrajšie šteniatko

 

28.6. MVP Brno (CZ) - rozhodca: Teixeira Luís Pinto (P)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB

Blue Diamond Surprise de Moravie

Blue Diamond Surprise de Moravie

 

27.6. OKV Brno (CZ) - rozhodca: Pet Richard (GR)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, ČŠŠ

A.J. First Great Bohemia - V1, ČŠŠ, Najlepší toy pes

Surprise de Moravie - najlepšia chovateľská skupina

  

7.6. MVP (SK) - rozhodca: Aradi Csilla (HU)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner 2009

 

6.6. KVP Nitra (SK) - rozhodca: Leehy Packer (Izrael)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC, KV, Najkrajší strieborný pudel

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, KV

 

10.5. MVP Bratislava (SK) - rozhodca: Ing. Alena Košťálová (CZ)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB

 

9.5. MVP Bratislava (SK) - rozhodca: MVDr. Edita Králová (SK)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, kvalifikácia na CRUFT´S (foto)

 

26.4. MVP České Budejovice (CZ) - rozhodca: Susanne Kuratko (A)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC, r.CACIB

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, CAC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB (foto)

 

25.4.OKV České Budejovice (CZ) - rozhodca: Dr. Roberto Schill (RO)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, ČŠK, Najlepší strieborný pes, Najlepší stredný pes výstavy (foto1)

Babou D´Argent Surpsrise de Moravie - V1,ČŠK (foto2)

A.J. First Great Bohemia - V2

Blue Diamond + Babou D´Argent - najlepší chovateľský pár

Blue Diamond Surprise de Moravie Babou D´Argent Surpsrise de Moravie

Blue Diamond + Babou D´Argent

 

29.3. NVP Nitra (SK) - rozhodca: Miroslav Guniš (SK)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, BOB

CAJC Rubby Mar-Len Kandík a BOB A.J. First Great Bohemia

 

14.3. OKV Chlumec (CZ) - rozhodca: Ing. Jan Drábek (CZ)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, ČŠK

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, ČŠK

A.J. First Great Bohemia - V1, ČŠŠ, najlepší toy pes

Blue Diamond + Babou D´Argent - najlepší chovateľský pár

 

8.3. MVP Graz (A) - rozhodca: Brigitte Bregenzer (A)

A.J. First Great Bohemia - V1, CACA, CACIB, BOB

 

8.2. MVP Brno (CZ) - rozhodca: Ing. Naďa Klírová

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC, r.CACIB, šamión ČR

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, r. CACIB

 

7.2.MVP Brno (CZ) - rozhodca:Tamás Jakkel (H)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC, r.CACIB

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, r.CACIB

 

11.1. Olomouc (CZ) - rozhodca: Beata Matlawska (PL)

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, CAC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, Národný víťaz, BOS

BOB Cenicienta z Flemingova parku a BOS A.J. First Great Bohemia

 

 

10.1. OKV Olomouc (CZ) - rozhodca : Beata Matlawska (PL)

 Aida D´Argent Surprise de Moravie - V1, ČŠŠ, Šampión šampiónov KCHP

Babou D´Argent Surprise de Moravie - V1, ČŠK

Blue Diamond Surprise de Moravie - V1, ČŠK

A.J. First Great Bohemia - V1, ČŠŠ, najlepší toy pes, Šampión šampiónov KCHP