Výsledky výstav 2007

 

27.1. MVP TRENČÍN (SK) - rozhodca: Piotr Król (PL)

Beetle Bask Velvet Garden - V1, CAJC

Little Lucien Naky - V2

A.J. First Great Bohemia - V1, CAJC

 

11.2. MVP BRNO (CZ) - rozhodca: Dagmar Salich (CZ), Brigitte Bregenzer (A)

Little Lucien Naky - V1, CAJC 

A.J. First Great Bohemia - V1, CAJC, BOB

 

18.3. NVP NITRA (SK) - rozhodca: MVDr. Edita Králová (SK)

Beetle Bask Velvet Garden - V1, CAC (foto)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, NV, BOB

 

6.5. NVP BANSKÁ BYSTRICA  (SK)- rozhodca: Miroslav Guniš (SK)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC

 

13.5. MVP BRATISLAVA (SK) - rozhodca: Ing. Lucia Sládeková (SK)

A.J: First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB (foto)

 

1.6. NVP SENEC (SK) - rozhodca: Miroslav Guniš (SK)

Little Lucien Naky - V1, CAJC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, BOB

 

2.6. KV NITRA (SK) - rozhodca: Silvia Randnetter (A)

Little Lucien Naky - V1, CAC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, KV, najlepší toy pudel výstavy

 

3.6. MVP NITRA (SK) - rozhodca:  MVDr.Edita Králová (SK)

Little Lucien Naky - V1, CAJC, slovenský šampión krásy mladých

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, r. CACIB

 

EUROPEAN DOG SHOW

8.6. ZAGREB (HR) - rozhodca: Nataša Blanuša (HR)

A. J. First Great Bohemia - V1, CAC  (foto)

 

23.6. OVP BRNO (CZ) - rozhodca: Ing. Naďa Klírová (CZ)

A.J. First Great Bohemia - V1, ČKŠ

 

 

22.7. NVP Mladá Boleslav (CZ) rozhodca: V. Nataletti (I)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC,NV, BOB

 

18.8. MVP BRATISLAVA (CZ) - rozhodca: Ing. Naďa Klírová (CZ)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB (foto)

 

19.8. MVP BRATISLAVA (CZ) - rozhodca Miroslav Guniš (SK)

Litlle Lucien Naky - V1, CAC, CACIB

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, r. CACIB

 

 

1.9. KV SMIŘICE (CZ) - rozhodca: Dr. Rudolph Axel (D)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, ČKŠ, Víťaz memoriálu Ing. Kateřiny Švorcové, najlepší toy pes výstavy

 

2.9. MVP MLADÁ BOLESLAV (CZ) - rozhodca: Dr. Rudolph Axel (D)

A.J. First great Bohemia - V2, r.CAC

 

8.9. OVP MODŘICE (CZ) - rozhodca: Taťjana Novotná (CZ)

A.J. First Great Bohemia - V1, ČKŠ

 

9.9.NVP BRNO (CZ) - rozhodca: Zuzana Vršecká (CZ)

A.J. First Great Bohemia - V1,  CAC, NV

 

22.9. MVP VARAŽDIN (CRO) - Jasminka Kneževic (CRO)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB

 

23.9. MVP LENDAVA (SLO) - rozhodca: Janez Plestenjak (SLO)

A.J.First Great bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB

 

27.10. KV PRAHA- DOLNÍ POČERNICE (CZ) - rozhodca: Olga Dolejšová (CZ)

A.J. First Great Bohemia - V1, KCH

 

4.11. MVP NITRA (SK) - rozhodca: Tatjana Urek (SLO)

Little Lucien Naky - V1, CAC

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB,BOB (foto)

 

17.11. KV PRAHA (CZ) - rozhodca: Tamás Jakkel (H)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, ČKŠ

 

18.11. MVP PRAHA (CZ) - rozhodca: Lisbeth Mach (CH)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, CACIB, BOB (foto)

 

2.12. KV PRAHA- DOLNÍ POČERNICE (CZ) - rozhodca: Marianne v/d Bult-Slooijer (NL)

A.J. First Great Bohemia - V1, CAC, KV