O nás 

     Sme jedná veľká rodina... Štyri baby a psov radšej nepočítame...je ich dosť...alebo málo???

     Všetko sa začalo tým, že sme si kúpili rovnaké plemeno, čiže pudlov. A  náhoda chcela, že sme sa všetky prostredníctvom našich pudlíkov spoznali.Je to už dávno, naši prví pudlíčkovia sú už v psom nebíčku...

Ale keďže pudli sú takí úžasní psi, my im hovoríme poloľudia, zostali sme im verní, a dnes máme zasa svojich pudlích krásavcov.

     Prvá z nás, Vierka Baďúrová je veľmi zlatá „baba“ a je to také naše slniečko. Jej psíkom je čierny trpasličí pudel Beetle Bask Velvet Garden.

     Druhou je Ľubka Kremserová, ktorá je majiteľkou trpasličieho pudlíka s menom Little Lucien Naky. Obidvaja sú riadni športovci a nadšenci psieho šporu agility.

     A ako to už v genetike býva, jablko nepadá ďaleko od stromu, aj Kristínka, dcéra pani Ľubky,  je veľmi podobne naladená ako jej mamina, a taktiež miluje šport. A keďže sa chce venovať agility, kúpila si trpasličiu fenku nazvanú Busy Bee Prague Haley. Obidve tieto dievčatá majú doma ešte dvoch trpasličích pudlíkov bez PP, a to Félixa Hacaja a Cheeka Kremsera :-)

     Poslednou z našej „rodiny“ som ja, Zuzana Suchoňová. Mám dvoch pudlov, a to stredného čierneho nazvaného Elton Black Mi-Ja-Box a toy pudla s menom A.J. First Great Bohemia. Vlastním  salón pre psov a všetkým našim pudlíkom sa starám o ich design :-)

     Ako sa na správnu rodinu patrí, chodievame spolu na rôzne podujatia, výstavy, akcie.Vždy nám je spolu veľmi dobre, zažívame kopu srandy, zážitkov a spoznávame veľa nových ľudí. A samozrejme, že nás všade sprevádzajú naši vysmiati a šťastní pudlíci...